23 Mart 2013 Cumartesi

Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ikinci kez bir arada


Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ikinci kez bir arada
Başrollerini Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker’in paylaştığı ‘Karagül’ adlı dizi, Fox TV’de yayınlanacak. Dizinin çekimleri Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde devam ediyor. Dizi için ilk olarak Şebnem Bozoklu ve Bülent İnal isimleri düşünülmüştü. Ancak Bozoklu ‘Heberler’ kadrosunda yer almaya başladı ve Bülent İnal da ‘Tatar Ramazan’ın dizi versiyonu için başrol olarak seçildi. ‘Karagül’ün senaryosunu birçok senaryodan tanıdığımız Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat yazıyor. Ece Uslu ve Yavuz Bingöl ‘Zerda’dan sonra ikinci kez aynı dizide yer almış olacak. Cast şu an kulağa çok iyi geliyor ancak bekleyelim...
13033-sk-2

Cumartesi de gitti
‘NTV Cumartesi’yi Yekta Kopan’ın sunumuyla haftalardır beğeniyle takip ediyordum. Ancak üzücü haber Kopan’dan geldi ve ‘Cumartesi’ de ekrana veda eden, gerçekten müthiş işlerden biri oldu. İzleyici tepkileri de çok fazla. Dilerim ki, en yakın zamanda benzer bir formatta aynı ekip izleyicinin karşısına çıkar.
13033-sk-3
Cevdet Mercan’dan yeni dizi
‘Kayıp Şehir’den ayrılan Cevdet Mercan, şu an İzmir’de ‘Tatar Ramazan’ dizisi için harıl harıl çalışmakta. Yönetmenin başrol için seçtiği isim ise Bülent İnal. Geçekten de ‘Tatar Ramazan’ için en uygun olabilecek oyunculardan. ‘Kayıp Şehir’in bitecek olmasına izleyici tepkileri yoğun bir şekilde devam ederken Cevdet Mercan, üç oyuncu Ahmet Mekin, Taner Ölmez ve Tugay Mercan’ı ekibe dahil etti.
13033-sk-4
Güney Kore rüzgarı
Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı, MF Yapım’ın ilk dizi projesi olan ‘Bir Aşk Hikayesi’ dizisinin başrollerinde Seçkin Özdemir, Damla Sönmez, Zuhal Olcay yer alıyor. Fox TV’de yayınlanacak dizi Güney Kore uyarlaması. Discop Fuarı’nda da gözlemlediğim kadarıyla tahminim yeni akım dizilerimiz Güney Kore uyarlamaları olacak.
13033-sk-5Hiç yorum yok:

Yorum Gönder